O nas

Starneer - Centrum Innowacji i Technologii

Jesteśmy firmą technologiczną o szerokich kompetencjach. Naszym celem i przesłaniem jest propagowanie nowoczesnych technologii, rozwiązań i innowacji. Interesują nas wynalazki, które zmieniają funkcjonowanie ludzi. Chcemy, aby służyły organizacjom publicznym i przenosiły je na wyższy poziom rozwoju.

Wprowadzamy nowe produkty, nowoczesne usługi i innowacyjne rozwiązania. To rzeczy, które zmieniają życie naszych Klientów. Kluczowym obszarem naszej działalności są: elektrownie wiatrowe i słoneczne, panele fotowoltaiczne, druk 3D, drony, robotyka, pojazdy elektryczne, inteligentne ubrania, internet rzeczy. Jesteśmy przodującym dostawcą produktów tego typu.

Jak działamy? Znajdujemy unikalne, nowoczesne technologie, szukamy dla nich odpowiednich zastosowań, a następnie wdrażamy do funkcjonowania. Sprzedajemy wybrane produkty i rozwiązania osobom i podmiotom, które najbardziej potrzebują tych innowacji.

Dzięki temu, że od wielu lat utrzymujemy stały kontakt z zagranicznymi producentami, możemy zaoferować najwyższą jakość produktów w najniższych rynkowych cenach. Sprzedajemy zarówno hurtowo, jak i detalicznie. Stawiamy na sprawdzonych, renomowanych producentów. Dlatego zaspokajamy wymagania dotyczące nowości technologicznych nawet najbardziej wymagających Klientów.

Stale poszukujemy nowych produktów i usług. Śledzimy najnowsze światowe osiągnięcia naukowe na świecie. Chcemy zdominować rynek nowoczesnych technologii w Polsce w możliwie szerokim zakresie. To pozwoli nam na łączenie technologicznych rozwiązań z całego świata.

Wśród konkurencji wyróżnia nas kompleksowe podejście do nowych technologii. W ofercie mamy mnóstwo innowacyjnych usług i produktów. Nasi Klienci mogą u nas znaleźć wszystkie potrzebne im rozwiązania.

Nasza praca jest naszą pasją. Tak jak my, jesteś pasjonatem nowinek technicznych i nowych technologii? Interesuje Cię automatyka i robotyka, wiatraki pionowe, budowa wiatraka, energia odnawialna, fotowoltaika albo inwertery? Szukasz kogoś, kto może Ci zagwarantować montaż paneli fotowoltaicznych, projekt instalacji fotowoltaicznej lub przydomową elektrownią wiatrową? Zachęcamy do sprawdzenia naszej pełnej oferty i do kontaktu.

Monitoring najnowszych technologii

monitoring-najnowszych-technologii